Over ons

Duotix is een team van 9 gepassioneerde mensen met elk hun talenten en eigenschappen waardoor we een vlotte samenwerking kunnen creëren binnen ons bedrijf. Een mix van creatief talent, programmatie skills, marketing, communicatie, opvolging, copywriting, optimalisatie en zoveel meer zijn belangrijke kwaliteiten en talenten die noodzakelijk zijn om voor elke klant een sterk resultaat neer te zetten.

Ons team

Maak kennis met ons team, wij helpen jullie graag verder.

Dennis Vieren

Sales & Communication
Brand & Identity Audit
Communication Strategy

dennis@duotix.be

Dieter Vieren

Web Development
Technical Administration
Quality Control

dieter@duotix.be

Marleen Vandamme

Copywriter & Content Manager
Administration
Support

marleen@duotix.be

Matthias Goderis

Back End Development
Application Engineering
Planning

matthias@duotix.be

Martijn Werbrouck

Front End Development
Support

martijn@duotix.be

Ewoud Surmont

User Interface Design
Webdesign
Brand & Identity Development

ewoud@duotix.be

Pieter Demeester

Brand & Identity Development
Communication Strategy
Graphic Design

pieter@duotix.be