Over ons

Duotix is een team van 10 gepassioneerde mensen met elk hun talenten en eigenschappen waardoor we een vlotte samenwerking kunnen creëren binnen ons bedrijf. Een mix van creatief talent, programmatie skills, marketing, communicatie, opvolging, copywriting, optimalisatie en zoveel meer zijn belangrijke kwaliteiten en talenten die noodzakelijk zijn om voor elke klant een sterk resultaat neer te zetten.

Ons team

Maak kennis met ons team, wij helpen jullie graag verder.

Dennis Vieren

Sales
Strategy
Planning
Brand & Identity Audit

dennis@duotix.be

Dieter Vieren

Web Development
Technical Administration
Quality

dieter@duotix.be

Marleen Vandamme

Creative Copywriting
Content Management
Administration
Support

marleen@duotix.be

Matthias Goderis

Back End - Application Development
Application Analysis

matthias@duotix.be

Martijn Werbrouck

Front End Development

martijn@duotix.be

Ewoud Surmont

UX/UI Design
Video & Photo Production

ewoud@duotix.be

Pieter Demeester

Brand Development
Graphic Design

pieter@duotix.be

Elise Vlaeminck

Brand Development
Graphic Design

elise@duotix.be

Bas Verplancke

Marketing
Communication

bas@duotix.be

Julie Maertens

Creative Copywriting
Content Manager

julie@duotix.be